Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Puńców zdobywcą Pucharu Polski!

Finału nie będzie. W niedzielne popołudnie mieliśmy poznać tryumfatora Pucharu Polski Podokręgu Skoczów za sezon 2021/22, ale do rywalizacji pomiędzy Tempem Puńców a Beskidem Skoczów nie dojdzie. Ekipa spod Kaplicówki, z powodu problemów kadrowych, nie uda się na mecz do Puńcowa.

Braki kadrowe – problem,  z którym skoczowianie zmagali się przez większość rundy jesiennej. Z tego też powodu, ekipa spod Kaplicówki zwróciła się z prośbą o przełożenie spotkania finałowego, które zostało zaplanowane na najbliższą niedzielę (tj. 21.11), do działaczy Tempa oraz do Komisji Rozgrywek Podokręgu Skoczów. Jaka była odpowiedź?

- Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Piłki Nożnej Skoczów w odpowiedzi na pismo z dnia 16.11.21 r. informuje, że nie wyraża zgody na zmianę terminu rozegrania meczu IV rundy (finału) o Puchar Polski. W związku z deklaracją zawartą w powyższym piśmie, o nieprzystąpieniu do meczu w dniu 21.11.21 r. zawody zostają zweryfikowane wo. na korzyść LKS "Tempo" Puńców – donosi oficjalny komunikat. Taką samą decyzję podjęli również gospodarze potyczki.

Spotkania nie będzie, a trofeum powędruje do puńcowian. - Pozostaje jednak mały niedosyt, bo każde trofeum lepiej "smakuje", gdy zostaje zdobyte po walce na boisku, jednak na pewno nie mamy zamiaru narzekać i bardzo cieszymy się z tego, że po raz pierwszy w historii klubu to trofeum zostało wywalczone – czytamy na oficjalnym fanpage'u Tempa.

 

 

ap  

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-11-18 15:16:23
mannini: Panie Redaktorze na stronie Beskidu jest napisane, że najpierw zgłaszali się z prośbą do Puńcowa i komunikat
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: