Pufy i książki do bibliotek

Pufy do czytania i zestawy książek można sprezentować swojej bibliotece. Jak? Czytaj poniżej.

Biblioteki ze Skoczowa, Cieszyna, Ustronia, Istebnej i innych miejscowości powiatu biorą udział w akcji „Przerwa na wspólne czytanie”.
- Czytanie rozwija język dziecka, jego wyobraźnię, uczy empatii, pozytywnych zachowań itp. Wspólne czytanie pogłębia bliską relację rodzica z dzieckiem, pozwala na spędzenie każdej wolnej chwili razem, na budowanie bliskości. Dziecko, czytając z rodzicami czuje się bezpieczne i kochane. Kinder Mleczna Kanapka wspiera ideę wspólnego czytania i rozdaje 50 000 książek! – informują organizatorzy akcji.

Biblioteki, które zdobędą największą liczbę głosów, otrzymają pakiety książek. 20 najlepszych dostanie zestawy 250 książek i pufy do wspólnego czytania. 100 kolejnych – zestawy 50 książek. To nie wszystko – również głosujący mają szansę na książki: - Oprócz bibliotek obdarujemy też rodziców z dziećmi! Aż 40 000 książek z kolekcji Kinder Mlecznej Kanapki trafi do Was, abyście mogli je wspólnie czytać – zapowiadają organizatorzy akcji. Książki można odebrać u hostessy w sklepie (w naszym regionie najbliżej do Auchan w Bielsku-Białej) po odpowiedzi na pytanie, jaką książkę dla dzieci lubimy najbardziej.

Żeby zagłosować, należy zarejestrować się na stronie akcji , a potem zalogować. Można także zagłosować bez rejestracji na stronie – logując się przy użyciu swojego konta na Facebooku.

Głosowanie trwa codziennie od 2 do 31 października br. Każdego dnia jedna osoba może oddać jeden głos na bibliotekę.

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją