Puchar Polski - Beskid gra dalej

KS Beskid Skoczów pokonał w środę A-klasowy LKS Jedność Wieprz 4:1 (2:1) w meczu 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej.
Bramki dla Beskidu strzelili w pierwszej połowie Piotr Kłoda i Rafał Krupa, natomiast po przerwie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Ihas.

W ćwierćfinale przeciwnikiem podopiecznych Piotra Mandrysza będzie KS Ruch Radzionków. Mecz odbędzie się 16 maja w Radzionkowie.

Bramki: Pawlus - A. Ihas (2), Kłoda, Krupa

Skład Beskid-u: Trojanowski - Tyc, Zaremski, Rumiński, D.Ihas - Kłoda, Tkocz, Kotrys - Gredka, Chodor, Krupa oraz A. Ihas, Hudek, Caniboł, Stalmach