Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Puchar Podbeskidzia - 7 medali

Przedstawiciele skoczowskiej i cieszyńskiej sekcji Kung- Fu/Ju-Jitsu znowu pokazali wysoki poziom swoich umiejętności podczas VII Pucharu Podbeskidzia w Karate i Ju-Jitsu. Reprezentanci Śląska Cieszyńskiego zdobyli aż 7 medali. Warto nadmienić, że w zawodach udział wzięło aż 170 zawodników.

Zawody odbyły się w minioną sobotę (9 kwietnia). Miejscem spotkania był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żywcu. - Zawody rozegrane zostały w pięciu konkurencjach: kata, kata z bronią, walki semi-contakt, ju-jitsu duo system i ju-jitsu fighting system – wyjaśnia Ryszard Bochm instruktor Ju-Jitsu, Karate i Samoobrony 6 Dan Dju-Su Kung-Fu- Self Defence System - Reprezentanci Śląska Cieszyńskiego wzięli udział w konkurencji form kata i kata z bronią zdobywając w tej konkurencji 7 medali.

Mirosława Zaorska-Gańczarczyk w VII Pucharze Podbeskidzia w Karate i Ju-Jitsu. zdobyła I miejsce oraz puchar najlepszej zawodniczki w formach kata. Beata Penkała uplasowała się na II miejscu, trzecie miejsce wywalczyła Kinga Penkała.

Tomasz Kołeczko w zawodach zdobył dwa trzecie miejsca startując w formach kata i w formach kata z bronią (kata tonfa ). Dużym sukcesem może pochwalić się również założyciel klubu, główny instruktor a zarazem zawodnik – Ryszard Bochm, który zdobył pierwsze miejsce oraz złoty medal w formach kata bez broni, a także II miejsce w formach kata z bronią ( kata nunchaku ).

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: