Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Psia mama z córką szukają domu

Dziś przedstawiamy Państwu psią mamę z córką, które szukają nowego domu. Są zdrowe i wierzą w to, że dzięki Stowarzyszeniu AS i naszemu portalowi uda się znaleźć dobrych ludzi. Jaka jest ich historia?

Zorka (mama) ma 7 lat i waży 6,8 kg, natomiast Zuzia - (córka) ma 5 lat i waży 6,5 kg i jest przesłodką sunią, co mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach. Pięknie chodzi na smyczy i widać, że lubi się przytulać. To jak psy były dotychczas traktowane, spowodowało u nich ogromny strach, dlatego boją się zarówno ludzi, jak i nowych sytuacji.

Zorka wraz z córką Zuzią zostały odebrane interwencyjnie. Teraz zamieszkały w domu tymczasowym w oczekiwaniu na swoje nowe, lepsze życie. Zuzia szybko odbudowuje zaufanie do opiekunki, jest już zachipowana, zaszczepiona, odrobaczona, a wkrótce przejdzie sterylizację i czyszczenie ząbków.

"Stowarzyszenie AS" z Ustronia poszukuje miłej, spokojnej i lubiącej małe pieski opiekunki. Idealnie byłoby, gdyby w nowym domu sunia otrzymała wiele czułości, aby szybko nabrała zaufania do człowieka. Najlepiej byłoby, żeby trafiła do domu bez dużych psów, gdyż bardzo się ich boi. Obecnie sunia przebywa w Cieszynie i czeka na dobrego człowieka. Odwdzięczy się swoim psim sercem i przywiązaniem do końca życia. Kontakt w sprawie adopcji tel/SMS - Basia 502-242-904. Wizyta przed adopcją jest obowiązkowa. Kto je przygarnie?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-09-13 15:59:31
megan: Sympatyczne... Nie kupuj - ADOPTUJ !!!
2020-09-14 07:38:42
hycel: Mama chyba wie z kim się pruła, i kto jest ojcem, niech ojciec płaci alimenty to i nowa buda będzie.
2020-09-14 07:44:55
utopiec: Ojcem na bank hycel.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: