Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Przygotuj prezent dziecku z Tarnopola

Parafia Pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie wraz z Muzeum im. Jana Sarkandra zaprasza do włączenia się w akcję przygotowywania prezentów dla dzieci z Ukrainy.

Choć czerwiec rozpoczyna się Dniem Dziecka, to tak naprawdę przez cały rok dbamy o naszych najmłodszych. Dzieci w Polsce mogą bez obaw świętować, biegać po ulicach, bawić się w piaskownicy. Nie muszą bać się, że za chwilę trzeba będzie schować się w schronie, że tuż obok wybuchnie bomba. Choć miliony kobiet z dziećmi uciekły z ogarniętego wojną kraju, to na miejscu pozostało wiele dzieci.

Parafia Pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie wraz z Muzeum im. Jana Sarkandra zapraszają do włączenia się w akcję przygotowywania prezentów dla dzieci z Tarnopola:

- Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli do sprezentowania darów dla dzieci z Ukrainy. Sprezentujmy im słodycze, zabawki, kolorowanki, przybory szkolne, mleko w proszku, pampersy „4” i „5”, chusteczki nawilżane - czytamy na plakacie.

Dary będą zbierane w Salkach Katechetycznych (ul. Stalmacha 4, Skoczów) w każdy wtorek od godz. 10:00 do 12:00 oraz od 16:30 do 17:30. Przyjmowanie darów prowadzone będzie od 6 czerwca do 27 czerwca 2023r.

Informacje dodatkowe:  muzeumsarkandra@ox.pl lub tel. 729856588

Portal OX.pl jest patronem medialnym akcji.

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: