Przełożono turniej. Kibicujemy Polakom na olimpiadzie.

W związku z historycznym wydarzeniem, jakim jest finał olimpijski Reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn, Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice, który miał odbyć się w sobotę 10 sierpnia 2024 roku w Kończycach Małych, został przełożony na dzień później, czyli niedzielę 11 sierpnia 2024 roku. Decyzja ta została podjęta na prośbę zawodników i organizatorów, chcących umożliwić kibicom śledzenie tego niezwykle ważnego dla polskiego sportu wydarzenia.

Po 48 latach przerwy, "Biało-Czerwoni" po raz drugi w historii zagrają o złoty medal igrzysk olimpijskich w siatkówce mężczyzn. Warto przypomnieć, że ostatni taki sukces Polacy odnieśli w 1976 roku w Montrealu, gdzie w dramatycznym meczu finałowym pokonali drużynę ZSRR 3:2.

Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice cieszy się dużą popularnością. W związku z przełożeniem wydarzenia, organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w turnieju w niedzielę. Jednocześnie apelują o dopingowanie polskiej reprezentacji, która zmierzy się z rywalem w walce o najcenniejszy krążek na igrzyskach.