Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Przełożone spotkanie Trzyńca z powodu koronawirusa

Kiedy, i czy w ogóle, hokeiści HC Ocelari Trinec przystąpią do półfinałowej rywalizacji w ramach Generali Ceska Cup? Dzisiejsze spotkanie przeciwko HC Skoda Plzen zostało przełożone, gdyż w zespole rywali wykryto aż 28 pozytywnych wyników na Covid-19.

Już wczoraj poinformowano, iż wtorkowe starcie obu ekip nie dojdzie do skutku. Rywale Stalowników dali do zrozumienia, że u kilku hokeistów pojawiły się objawy koronawirusa i całą drużynę poddano badaniom. Dziś poznaliśmy wyniki – u 28 osób (wśród hokeistów, działaczy klubu, ale i w sztabie szkoleniowym) zdiagnozowano Covid-19.

- Życzymy łagodnego przejścia kwarantanny – przyznali działacze HC Ocelari Trinec za pośrednictwem mediów społecznościowych. – O dalszych losach Generali Ceska Cup zadecydują włodarze rozgrywek.

Na razie nie wiadomo kiedy, i czy w ogóle, będzie można rozegrać spotkania półfinałowe. Warto także dodać, iż drugie spotkanie 1/2 finału również zostało przełożone, gdyż w zespole HC Bili Tygri Liberec wykryto koronawirusa u trzech hokeistów.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: