Przełamali serię

Do trzech razy sztuka. Cieszyńscy siatkarze, po dwóch porażkach z rzędu, odnieśli zwycięstwo w III lidze, pokonując bez straty seta ekipę z Jaworzna.

Podopieczni Bartłomieja Chmiela przerwali serię bez zwycięstwa, wygrywając bez większych problemów w sobotni wieczór. Siatkarze Talent Sferawent Cieszyn gościli Jedynkę Jaworzno. Gospodarze wywiązali się z roli faworyta i nie stracili nawet seta we wczorajszym starciu, tryumfując 3:0.

Siatkarze znad Olzy podskoczyli o jedną lokatę i po 17. kolejce plasują się na 4. pozycji w ligowej tabeli. Następne spotkanie rozegrają w Częstochowie, a na ich drodze stanie rezerwa Eco-Team AZS Stoelzle, plasująca się tuż za ich plecami.