Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Przejedź się z Kajetanem Kajetanowiczem po Karowej!

Tylko dwa dni pozostały do zakończenia licytacji przejazdu u boku Kajetana Kajetanowicza podczas 59. edycji Rajdu Barbórka. Dochód z niej zostanie przeznaczony na rzecz 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Prawdziwa gratka dla fanów motosportu. Trwa licytacja przejazdu, który odbędzie się podczas 59. edycji Rajdu Barbórka, z aktualnym wicemistrzem świata w kategorii WRC 3, Kajetanem Kajetanowiczem. - Cały dochód z licytacji przejazdu z siedmiokrotnym zwycięzcą Rajdu Barbórka i ośmiokrotnym triumfatorem Kryterium Asów na Karowej zostanie przekazany na cel 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! - czytamy na oficjalnej stronie licytacji.

- Jak co roku, przy okazji Rajdu Barbórka, staram się pomagać Fundacji WOŚP. W tym roku zbieramy na okulistykę dziecięcą i dlatego liczę, że znajdzie się tutaj człowiek o wielkim sercu, który da się zaprosić na prawy fotel mojej rajdówki! - przyznał Kajetanowicz za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przypominamy, że przejazd zaplanowano na 4 grudnia, między godz. 20:30 a 22:00). 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: