Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Przejedź się 'ogórkiem'. Wisła zaprasza na prywatkę

To będzie impreza w starym stylu. Ale nie tylko dla tych 'starszych'. Wisła w najbliższa sobotę zaprasza na Prywatkę 60.pl.
Wisła w ostatnim czasie organizuje wiele imprez w stylu retro. Były biegi narciarskie, rajdy rowerowe czy turnieje tenisowe. Zobacz film z retro biegu.
 
Teraz przyszedł czas na... retro dyskotekę. Wojciech Gąsowski śpiewał 'Gdzie się podziały tamte prywatki', w takiej właśnie imprezie będzie można bawić się w Wiśle, która już w najbliższa sobotę organizuje Prywatkę 60.pl. Właśnie te lata będą wyznaczały nam rytm imprezy – mówi Maria Bujok dyrektorka Wiślańskiego Centrum Kultury.
 
Impreza rozpocznie się już o godzinie 14.00 na Placu Hoffa. Pojawi się tutaj … autobus 'ogórek'. Młodszym już tłumaczymy, to stary autokar Jelcz 043. Z racji swojego kształtu, popularnie w Polsce nazywany był 'ogórkiem'. Jak informują organizatorzy, 'ogórkiem' będzie można odbyć niecodzienną podróż po Wiśle. Zresztą samych zabytków będzie więcej, bo w centrum miasta zaparkują m.in. stare duże i małe fiaty.
 
Ale to nie będzie to jedyna atrakcja z tamtych czasów. Spragnieni będą mogli napić się gazowanej wody z prawdziwego saturatora. Od godziny 17, w amfiteatrze rozpocznie się prywatka.
 
 
 
 
Mile widziane są podczas prywatki stroje z lat sześćdziesiątych czy siedemdziesiątych – dodaje Bujok. Wśród osób, które przybędą na imprezę wybierane będą te, które najlepiej dopasowały się do strojów z epoki. Na godzinę 19.00 w amfiteatrze przewidziano dyskotekę PRL-u.
 
Jan Bacza
źródło: OX.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: