Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Przedszkole TOTU w Gminie Strumień

Allproject Szkolenia Izabela Krzemińska-Woźniak informuje, że od dnia 10 lutego 2014r. rozpoczął się nabór do projektu 'Przedszkole TOTU w Gminie Strumień'. Projekt będzie realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, w Poddziałaniu 9.1.1 'Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej'.

Głównym celem projektu, który jest realizowany od 1 października 2013r. do 30 czerwca 2015r. jest zwiększenie dostępności do edukacji przedszkolnej na obszarach wiejskich, poprzez otwarcie nowego dwuoddziałowego przedszkola w Strumieniu. Projekt jest skierowany zarówno dla dzieci zdrowych, jak i z różnym rodzajem niepełnosprawności.

Założeniem projektu również jest zmniejszenie nierówności w dostępie do zajęć dodatkowych z zakresu: języka angielski, rytmiki, gimnastyki korekcyjnej, Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Oferujemy również pomoc specjalistyczną – terapia logopedyczna i konsultacje z psychologiem. Zajęcia dodatkowe oferowane przez nasze przedszkole wspomagają rozwój społeczny i umysły dzieci oraz zwiększają szanse edukacyjne dzieci.

Na adaptację lokalu na potrzeby przedszkola i jego wyposażenie pozyskaliśmy środki w wysokości 884.201,81zł z Europejskiego Funduszu Społecznego. Zostały one przeznaczone na remont lokalu, zakup pomocy dydaktycznych, mebli, zabawek i dofinansowanie pensji pracowników oraz bieżące koszty utrzymania.

Do Niepublicznego Przedszkola Twórczego ”To Tu” w Strumieniu zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Jesteśmy przygotowani do realizacji edukacji przedszkolnej dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego i opinią o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju. Placówka będzie otwarta w dogodnych dla Państwa godzinach tj. od godziny 6.45 do godziny 17.00. Planowany termin otwarcia kwiecień/maj 2014r.

Na wszelkie pytania związane z przedszkolem można uzyskać odpowiedź od osób pracujących przy projekcie:
- Koordynator Projektu – Elżbieta Twardzik
- Specjalista ds. administracji i promocji – Jolanta Jacko

Niepubliczne Przedszkole Twórcze „To Tu”

ul. Krzywa nr 2, 43-246 Strumień
tel. 791 995 797
http://www.przedszkolewstrumieniu.pl/

Biuro Projektu „Przedszkole TOTU w Gminie Strumień”
ul. Polna 3c, 43-400 Cieszyn
http://www.totucieszyn.pl/

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

(artykuł sponsorowany)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: