Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

„Przede mną prawdopodobnie najtrudniejszy sezon w karierze”

- Jestem zmotywowany, pełny woli walki i mocno liczę na Wasze wsparcie na każdym centymetrze trasy – przyznaje Kajetan Kajetanowicz (na zdj.), który wspólnie z Maciejem Szczepaniakiem przygotowują się tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Świata. Załoga LOTOS Rally Team o pierwsze punkty będzie się ścigać w Chorwacji (21-24.04).

Załogę LOTOS Rally Team czeka nieco trudniejsze zadanie niż w poprzednim sezonie. Organizator Rajdowych Mistrzostw Świata (FIA) połączył fabryczną klasę WRC 2 z WRC 3, tworząc jedną wspólną. To oznacza, że polskiej załodze przyjdzie się zmierzyć m.in. z Andreasem Mikkelsenem czy Matsem Oestbergiem.

Tegoroczna edycja RMŚ już ruszyła, a kierowcy ścigali się w Monako oraz Szwecji. Kajetanowicz oraz Szczepaniak przystąpią dopiero do trzeciej rundy, którą zaplanowano w Chorwacji – 21-24.04.

Rajdy to sport, któremu towarzyszą emocje nieporównywalne z żadną inną dyscypliną, a ja kocham się ścigać, będąc blisko limitu. Uśmiecham się na samą myśl, bo kolejny raz mam wsparcie wspaniałych partnerów, Maćka na prawym fotelu oraz pracowity i oddany zespół LOTOS Rally Team! Przede mną prawdopodobnie najtrudniejszy sezon w karierze, lecz walka z fabrycznymi kierowcami zawsze była moim marzeniem – przyznaje Kajetanowicz.

- Zaczynamy od śliskich chorwackich asfaltów, a zaraz potem przenosimy się na kilka szutrowych eliminacji. Jestem zmotywowany, pełny woli walki i mocno liczę na Wasze wsparcie na każdym centymetrze trasy. Zrobię wszystko, by się odwdzięczyć! – dodał 43-letni ustronianin.

 

 

ap/mat. pras.

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: