Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Promujemy się w Warszawie

Śląsk Cieszyński prezentował się na Międzynarodowych Targach Turystycznych w Warszawie. To jedno z najważniejszych wydarzeń w branży turystycznej w Polsce.

Śląsk Cieszyński prezentował się na Międzynarodowych Targach Turystycznych w Warszawie. To jedno z najważniejszych wydarzeń w branży turystycznej w Polsce.


Wśród ponad 650 wystawców z 62 krajów swoje stoisko miał również Śląsk Cieszyński.  W targach turystycznych brali udział pracownicy Biur Promocji z Cieszyna, Wisły i Istebnej, choć nie zabrakło również ulotek i materiałów promocyjnych z innych miejscowości naszego regionu.


Targi odbyły się w miniony weekend (23-25.09)w Warszawie. Pierwszy dzień targów zarezerwowany został dla przedstawicieli branży turystycznej. Kolejne dwa dni – dla zwiedzających.  –  Dystrybuowane były bezpłatne materiały zawierające informacje o bazie noclegowej, gastronomicznej oraz atrakcjach turystycznych naszego regionu.  Na stoisku regionalnym dużą popularnością cieszyły się : wydawnictwo „Śląskie z dzieckiem” i folder „Śląskie Smaki”, a wśród naszych materiałów najczęściej pytano o przewodnik po gminie, mapy wyciągów narciarskich i gospodarstwa ekologiczne – mówi Aneta Legierska, szefowa promocji w Istebnej.


Jednak to nie koniec promocji Śląska Cieszyńskiego na targach turystycznych. – Przygotowujemy się do Targów Turystycznych w Poznaniu, gdzie będziemy promować się jako Beskidzka Piątka – dodaje Aneta Legierska.


Warto dodać, że stoisko województwa śląskiego, na którym w Warszawie promował się też Śląsk Cieszyński zdobyło nagrodę dziennikarzy i MT Targów na najbardziej oryginalne i profesjonalne stoisko targowe „Homo Turisticus”.


KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: