Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Promowali góry nad morzem

Powiat Cieszyński uczestniczył w osiemnastej edycji imprezy promocyjnej pn. ''Dni Bielska Białej i Beskidów w Ustce'' zorganizowanej przez Urząd Miejski w Bielsku - Białej przy współpracy ze Starostwami Cieszyńskim, Bielskim, Żywieckim oraz Stowarzyszeniem Euroregion Beskidy.

Podczas dwóch dni w Ustce na promenadzie zaprezentowały się m. in.: Kapela Góralska „Wałasi” z Istebnej, Kapela Góralska „PoPieronie” z Żywca oraz zespół Kamuflaż z Bielska – Białej. Specyfikę i charakter Śląska Cieszyńskiego prezentowali oprócz muzyków z Istebnej lokalni twórcy ludowi.

- Tłumy turystów odwiedziły stoisko promocyjne, na którym otrzymać można było materiały promocyjne i wydawnictwa, takie jak mapy turystyczne, przewodniki i foldery przedstawiające nie tylko piękno naszego regionu, ale także kompleksowo przygotowaną ofertę atrakcji turystycznych oraz bazy noclegowej i gastronomicznej. Dodatkową atrakcją była możliwość zobaczenia Fiata 126p. Ale nie był to zwykły „maluch” – to wyjątkowy egzemplarz, którzy zostanie przekazany Tomowi Hanksowi! – relacjonuje Katarzyna Raszka, rzecznik prasowy Powiatu Cieszyńskiego.

Biały samochód był oblegany przez widzów, a Księga Pamiątkowa, którą aktor otrzyma razem z samochodem, została wypełniona życzeniami od jego polskich fanów.

- Odwiedzający byli zachwyceni „uśmiechniętymi” gadżetami Śląska Cieszyńskiego jakie można było otrzymać na stoisku Powiatu Cieszyńskiego, który uczestniczył w imprezie już po raz siódmy – dodaje rzeczniczka.

mat.pras./red.
 

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: