Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Program - ''English is fun''

W okresie od 1 września 2010r. Do 31 stycznia 2011r. Ochotnicza Straż Pożarna w Kozakowicach realizuje kolejny projekt w ramach Priorytetu IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 - Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki pod nazwą „English is fun” 

nr. projektu: POKL.09.05.00-24-055/09. W projekcie uczestniczy 24 młodych ludzi w wieku szkolnym. Pracują on w podziale na trzy grupy, które pod czujnym i fachowym okiem pedagogów przez 20 tygodni pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim. Będzie im w tym pomagał zakupiony w tym celu sprzęt multimedialny, który będzie wykorzystywany w czasie zajęć. Realizacja projektu jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, a projekt realizowany jest w budynku OSP Kozakowice. Głównym celem projektu jest pobudzenie do kształcenia, podnoszenia świadomości w zakresie korzyści płynących z kształcenia w zakresie języka angielskiego.

W najbliższym czasie rozpocznie się kolejny projekt w ramach którego strażacy będą uczestniczyć w kursie kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Więcej o realizowanych przez OSP Kozakowice projektach można przeczytać na stronie: http://ospkozakowice.prv.pl/


artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: