Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Prof. Bochenek opowie o sercu

Od pOd października 2010 roku Zespół Szkół nr 1 w Skoczowie nosi imię Krystyny Bochenek. Przyjaźń pomiędzy rodziną tragicznie zmarłej w Smoleńsku Marszałek Senatu, a społecznością skoczowską rozwija się. Mąż Krystyny Bochenek- znany kardiolog prof. Andrzej Bochenek już 20 maja przyjedzie do Skoczowa, aby porozmawiać o sercu.


Już 20 maja o godz. 18.00 Klub Zdrowia działający przy Chrześcijańskiej Służbie Charytatywnej zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Sposób na zdrowe życie” . Tym razem będzie to wyjątkowe spotkanie w Zespole Szkół nr 1 im. Krystyny Bochenek (ul. G. Morcinka 20). Do Skoczowa przyjedzie znany kardiolog  i mąż zmarłej tragicznie w katastrofie lotniczej w Smoleńsku Marszałek Senatu – Krystyny Bochenek. Prof. dr hab. nauk med. Andrzej Bochenek poprowadzi spotkanie - „Nowoczesne metody w chirurgii i kardiochirurgii”.


Bardzo się cieszymy, to będzie wyjątkowe spotkanie, możliwe dzięki współpracy Klubu Zdrowia i dyrekcji szkoły – mówi Andrzej Cichy z Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny . – W programie będą  także porady żywieniowe i degustacja zdrowej żywności. Ponadto uczestnicy spotkania będą mogli przeprowadzić bezpłatne badanie ciśnienie krwi, cukru i pomiaru tkanki tłuszczowej – dodaje Andrzej Cichy.


Zespół Szkół nr 1 w Skoczowie od października 2010 roku nosi imię Krystyny Bochenek. Zmarła tragicznie w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem Marszałek Senatu była zananą dziennikarką, prowadzącą w Radiu Katowice audycje o tematyce medycznej, ponadto miłośniczką polszczyzny.


KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: