Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Prezydent świętuje w Wiśle


 6 sierpnia mija rok od zaprzysiężenia Bronisława Komorowskiego na Prezydenta Polski. Dziś po raz kolejny głowa Polski odwiedzi Wisłę. Do tej pory Bronisław Komorowski gościł kilkakrotnie. Niektóre wizyty były otwarte dla mediów - te relacjonowaliśmy, jednak prezydent przybywał tu również bez blasku fleszy.

Po raz pierwszy Prezydent pojawił się w Wiśle pod koniec ubiegłego roku. Spędził tam Sylwestra i Nowy Rok. Słynne :"Ho,ho,ho,ho" , którym przywitał górali na wiślańskim Rynku, rozbrzmiewało chyba we wszystkich mediach.

Zobacz wideo:

 


Potem gościł coraz częściej, przyczyniając  się promocji tutejszych wyciągów i całego naszego regionu. "Tu jeździ Prezydent" chwali się ośrodek Zagroń w Istebnej Zaolziu, bo właśnie tu można było spotkać Bronisława Komorowskiego na nartach najczęściej.


Prezydent gości w Wiśle często. Dużo częściej, niż jego poprzednik, a to z racji spotkania z Adamem Małyszem, a to z kolei promując akcję propagującą ideę przeszczepów. Chętnie zaprasza tu też gości. Spotkanie z prezydentem Łotwy, choć zamknięte dla dziennikarzy zostało również odnotowane na kartach historii w Zameczku na Zadnim Groniu.


Ostatnio gościł podczas wielkiego benefisu Adama Małysza, gdzie przeszedł test z zakresu znajomości naszej gwary, a góralom obiecał, że będzie się jej intensywnie uczył.


Dziś mija 365 dni od zaprzysiężenia Bronisława Komorowskiego. Wieczorem spotka się on w wiślańskim amfiteatrze podczas galowego koncertu i wręczenia nagród laureatom Tygodnia Kultury Beskidzkiej. Pojawi się tam ok. godz.21.00.


Rok prezydentury to czas na podsumowania i życzenia. Czego można życzyć Prezydentowi ?
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: