Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Prezydent czeka na śnieg

Niewykluczone, że prezydent Andrzej Duda spędzi święta Bożego Narodzenia w Wiśle. To wstępne deklaracje, ale prezydenckiej parze rezydencja w Beskidach bardzo się podoba. Prezydent myśli już o szusowaniu na stokach.

Para prezydencka wyjechała z Wisły oczarowana rezydencją na Zadnim Groniu. Nic dziwnego, Beskidy w jesiennej krasie są cudowne. Prezydent wraz z małżonką pierwszy raz w miniony weekend gościli w zameczku w Wiśle. Andrzej Duda skorzystał z okazji i wybrał się też na krótką wycieczkę na Trójstyk.

 

Na granicy trzech państw

Posted by Andrzej Duda on 30 październik 2015


W sobotę głowa państwa w zameczku przyjmowała duchownych ewangelickich, później Andrzej Duda uczestniczył w nabożeństwie w kościele w Starym Bielsku.

 

Zamek w Wiśle, spotkanie ze wspólnotą kościoła ewangelicko-augsburskiego

Posted by Andrzej Duda on 31 październik 2015


Rozmawiałem chwilę z prezydentem, para prezydencka sygnalizowała możliwość spędzenia świąt Bożego Narodzenia na zameczku w Wiśle. Myślę, że jest to bardzo prawdopodobne. Ale prezydent chce odwiedzić Wisłę znacznie wcześniej, czekamy na opady śniegu – mówi Tomasz Bujok burmistrz Wisły.

Jak dodaje burmistrz, prezydent wspominał, że lubi jeździć na nartach. Zapewne cieszy go fakt, że nieopodal rezydencji znajdują się świetnie wyposażone stoki narciarskie. Mam nadzieję, że wówczas będzie więcej czasu na rozmowę o mieście, planach i możliwościach współpracy – dodaje Bujok.

Zdaniem burmistrza, prezydent będzie chciał wykorzystać rezydencję w Wiśle do organizacji większych wydarzeń państwowych, czy też wizyty zagranicznych gości.

Z luźnych rozmów wynikało, że prezydencka para już się zadomowiła na zameczku. Bardzo im się podoba miejscowość i okoliczne tereny, są pod wrażeniem. To nie będzie jednak tajemnicą, że padły deklaracje o częstych wizytach na zameczku. Stąd niedaleko do Krakowa przecież. - mówi Tomasz Bujok.

Rezydencja na Zadnim Groniu to urokliwe miejsce. Nic też dziwnego, że prezydent Aleksander Kwaśniewski świętował tutaj swoje 50 urodziny. Bronisław Komorowski też często tutaj zaglądał, szczególnie w zimie. Korzystał z uroków miejsca i bliskości nartostrad. W Wiśle witał też Nowy Rok 2011. Zobacz materiał: Prezydent - Wyrwałem się z Warszawy.

Jan Bacza

 

Zobacz też:

Prezydent - będ was wspierał

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-11-03 16:35:07
as355: 31-10-2015 16:42<br />as355<br />Prezydent odwiedził okolice Wisły i Trójwsi tylko patrzeć jak będzie szusował na stoku jak jego poprzednik który był przyjmowany z honorami przez ewangelików . Dodał bym tylko ,,,a nie mówiłem .
2015-11-03 18:17:19
wodz dziewieciu niedzwiedzi: on czeka na snieg a ja na moje 500 zloty na dziecko!!!
2015-11-03 19:17:22
alternatywy 5: Ciekawe jak sobie będzie radził? Tamten jeździł PO pijaku, ale i też PO trzeźwemu często orła malował. Szkoda gadać....
2015-11-03 20:08:35
1234567890: Niech w Himalaje spada...
2015-11-03 20:54:52
Kankee: As 355 teraz jara się że odkrył ,,niecne\&quot; plany prezydenta. Drogi Asie, było bardzo trudno domyślić się tego, zakładając że prezydent Duda umie jeżdzić na nartach i ma rezydencję w Wiśle, a tam są stoki narciarskie.Mnie zdziwiłoby gdyby w lipcu zamierzał szusować na Helu,<br />A o co tobie chodzi tego nikt nie wie, nawet ty sam.
2015-11-04 15:21:06
traf: Lepiej gdy buja na stokach,<br />niźli ex ,gdyż ów w obłokach :)
2015-11-04 16:45:09
as355: Do ,,Kankee,,Nie w Wiśle tylko w Istebnej będzie szusował i nie na helu ale na wspomaganiu bo tam to dozwolone ,,,,,,czaisz bazę .???.A poza tym byłem na spotkaniu gdzie nasz PREZYDENT wyraził taką chęć .Co do miejsca rezydencji ,,gdzie się znajduje ,, to taż brakuje ci rozeznania .Ale potocznie mówiąc wszyscy jesteśmy na Śląsku od wioski gdzie był wypadek z bronią ,do Chałupek ,jak podają media ,nie jaram byle czego ,i zakładam że w Istebnej są leprze warunki na szusowanie z prądem ,jak w Wiśle .POZDRAWIAM .
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: