Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Prężni fotograficy z PTTK

W poniedziałek 5 maja w siedzibie Oddziału PTTK ''Beskid Śląski'' w Cieszynie spotkali się działacze klubu Fotograficznego ''Start'' działającego przy Oddziale PTTK BŚ w Cieszynie. Głównym tematem zebrania było doszlifowanie kwestii organizacyjnych związanych z mającym się odbyć już za miesiąc na naszym terenie Ogólnopolskim Forum Fotograficznym.

Mimo, że organizacja tak wielkiej imprezy jest ogromnym przedsięwzięciem, członkowie klubu nie zaniechali także działalności na innych polach. Przede wszystkim omawiano kwestie związane z prowadzonym przez Klub otwartym konkursem fotograficznym „Cieszyńskie bez granic”.

Konkurs zasługuje na uwagę, gdyż jego celem jest promowaniem powiatu cieszyńskiego oraz Zaolzia na terenie całej Polski, a wziąć w nim udział może każdy. Na fotografiach utrwalone mają zostać imprezy turystyczne i zdarzenia związane z turystyką na terenie powiatu cieszyńskiego oraz Zaolzia.

Dla zwycięzców ważne jest to, iż nagrodzone prace prezentowane będą na wystawach w różnych miejscach regionu, oraz w Warszawie. Konkurs potrwa do 03.11.2014, a bliższe informacje na jego temat można znaleźć w regulaminie zamieszczonym tutaj>>>


 (indi)
 

źródło: ox.pl
dodał: BT

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: