Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pracowity weekend laskarzy

Nie tylko pracowity, ale także udany weekend mają za sobą hokeiści na trawie z cieszyńskiego klubu. Szczególnie warto zaznaczyć postawę zawodników w kategorii U-14, którzy popisali się wysokim zwycięstwem.

U-14:

Pokaz siły zademonstrowali zawodnicy do lat 14, którzy w sobotę zmierzyli się z gliwickim Kolejarzem. Cieszyńscy laskarze od początku meczu byli wyraźnie aktywniejszą drużyną, co poskutkowało wysokim zwycięstwem – 10:0. Wynik mógłby być znacznie wyższy, ale bramkarz gliwickiej drużyny popisał się kilkoma świetnymi interwencjami.

U-10:

Najmłodsi zawodnicy cieszyńskiej ekipy – U-10 – rozegrali ostatni turniej w tym sezonie. Laskarze wybrali się do Siemianowic Śląskich, gdzie rozpoczęli zmagania od przegranej z gospodarzami, 0:2. Ale w kolejnych meczach zaprezentowali się znacznie lepiej – wygrali kolejno z rezerwą HKS (2:0), tarnogórską Ósemką (2:0) oraz z Kolejarzem (2:1). Na zakończenie turnieju zremisowali z Orlętami z Sosnowca, 2:2.

Junior młodszy:

W niedzielę rywalizowali także hokeiści w kat. junior młodszy. KS Cieszyn, w którego składzie nie zabrakło także zawodników z Miasteczka Śląskiego oraz Tarnowskich Gór, podejmował Polonię Skierniewice. Nasi laskarze stworzyli sobie sporo okazji strzeleckich, ale wykorzystali tylko dwie, co i tak zapewniło im zwycięstwo – 2:0.

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: