Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pracowity sierpień LUCE Cieszyn

Działacze, a przede wszystkim młodzi zawodnicy, Klubu Sportowego LUCE Cieszyn mają za sobą intensywny miesiąc. Sierpień ubiegł pod znakiem przygotowań do nowego sezonu, bo już 12 września, zawodnicy w kategorii żak młodszy (U-12), zainaugurują sezon na lodzie tyskiego MUSM. Klub zaoferował także różnego rodzaju zajęcia dla mieszkańców.

- W dniu 30.08.2019 zakończyły się treningi w ramach projektu organizacji cyklicznych zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Cieszyn w okresie wakacji letnich - czytamy w oficjalnym oświadczeniu klubu.

- Zajęcia pozwoliły zagospodarować wolny czas dzieci i młodzieży, a także umożliwiły zaznajomienie nie tylko z podstaw gry w hokeja na rolkach, ale także z zasad bezpiecznej jazdy na rolkach zgodnie z zasadą ,,Jeżdżę z głową - jeżdżę w kasku" - przyznają działacze zespołu.

Klub nie zapomniał również o wsparciu ze strony miasta. - Poza treningami dla wszystkich mieszkańców Cieszyna i okolic możliwe było wzięcie udziału w dyskotece na rolkach. Dziękujemy Miastu Cieszyn za współorganizację zajęć.

AP/mat. pras.

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: