Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Praca dla 100 osób w Cieszynie w Daedong System Poland Sp. z o.o.

100 nowych pracowników planuje do połowy następnego roku zatrudnić Daedong System Poland Sp. z o.o. w Cieszynie. Ruszyły już nabory! Poszukiwani są pracownicy produkcji i montażu.

Firma znana jest w branży motoryzacyjnej z produkcji cięgien sterujących dla takich marek jak: Kia, Hyundai, Ford i General Motors. W 2015 roku uzyskała wyróżnienie „Five Star” potwierdzające wysoką jakość produktów oraz wysoki poziom zarządzania.

Daedong System Poland Sp. z o.o. została utworzona w roku 2007, przez działającą od 1980 roku koreańską firmę Daedong System Co., LTD. Firma jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się na rynku cieszyńskim, o czym świadczyć może wzrost zatrudnienia z 70 osób w roku 2008 do 340 zatrudnionych obecnie.

Pracownicy cenią sobie stabilność zatrudnienia na umowę o pracę, premie kwartalne, świadczenia z ZFŚS, nagrody dla najlepszych pracowników oraz imprezy integracyjne dla całego zakładu jak i dla poszczególnych działów.

Daedong System Poland Sp. z o.o., mając poczucie przynależności do cieszyńskiej społeczności, aktywnie uczestniczy w życiu miasta Cieszyna i chętnie wspiera finansowo inicjatywy kulturalne takie jak Święto Trzech Braci czy Kino Na Granicy.

Jeśli szukasz pracy lub myślisz o zmianie miejsca zatrudnienia zgłoś się do naszego działu kadr w Cieszynie przy ulicy Mała Łąka 28/32 lub wyślij CV na adres: praca@ddsp.pl

Szczegóły aktualnych ofert i bieżące informacje o zatrudnieniu znajdziesz także na stronie:
www.ddsp.pl


Daedong System Poland sp. z o.o.
ul. Mała Łąka 28/32
43-400 Cieszyn


 

 

 

 

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: