„Pozytywny kopniak na dalszą część sezonu”

Kacper Juroszek, po zajęciu 2. miejsca w sobotnim konkursie FIS Cup, również w niedzielę stanął na podium. Istebnianin zgromadził w ostatni weekend aż 140 punktów do klasyfikacji generalnej cyklu.

Szczyrk okazał się szczęśliwy dla Kacpra Juroszka (na zdj.). Istebnianin dwukrotnie stanął na podium w ramach FIS Cup. W sobotnie popołudnie zajął 2. miejsce, a wczoraj zamknął czołową „3”. - Fajny weekend za mną. Pozytywny kopniak na dalszą część sezonu – przyznał Juroszek za pośrednictwem mediów społecznościowych.

21-latek zdobył łącznie 140 punktów do klasyfikacji generalnej cyklu i otwiera w niej trzecią „10”. W Szczyrku punktował także Wiktor Szozda. Zawodnik Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego awansował do rundy finałowej w obu konkursach i zyskał 13 „oczek”. Szymon Jojko, reprezentujący barwy KS AZS AWF Katowice, a pochodzący z Istebnej, punktował w niedzielnych zmaganiach, zajmując 28. miejsce.