Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Poznamy laureatów VII edycji konkursu

Już 15 czerwca (piątek) poznamy laureatów VII edycji konkursu ''Śląska Rzecz''. Wraz z godziną 13.00 rozpocznie się gala wręczania nagród.

„Dizajn po śląsku. Laureaci konkursu Śląska Rzecz” wydarzenie zawita 15 czerwca do sali ekspozycyjna Zamku Cieszyn. Wystawa czynna będzie codziennie od 10.00 do 17.00.

- Wystawa będzie także pretekstem, by mówić o roli projektanta, o jego współpracy z przedsiębiorcą, a także pokazywać cały proces projektowy, od wstępnych szkiców po gotowy produkt. Z myślą o najmłodszych gościach wystawy powstała edukacyjna przestrzeń dla dzieci. Będą tu organizowane wykłady, warsztaty i spotkania z projektantami. Wierzymy, że nie tylko najmłodsi, ale wszyscy odwiedzający otrzymają rzetelną dawkę informacji na temat wzornictwa, podaną w atrakcyjny sposób – podkreślają organizatorzy imprezy.

To jednak nie jedyne wydarzenie tego dnia.

- 15 czerwca w samo południe otwieramy w Zamku Cieszyn stałą ekspozycję „Dizajn po śląsku. Laureaci konkursu Śląska Rzecz” - informuje portal ox.pl Beata Mońka - Tego samego dnia, 15 czerwca, ogłosimy też laureatów VII edycji konkursu „Śląska Rzecz”. Gala wręczenia nagród rozpocznie się o 13.00. Godzinę później, o 14.00, odbędzie się wernisaż wystawy pokonkursowej. Zapraszamy!

Przypomnijmy zwycięzcą poprzedniej edycji konkursu „Śląska Rzecz” w kategorii produkt został Kocioł R-eco Pellet. W kategorii grafika użytkowa zwyciężyła - identyfikacja wizualna kampanii promocyjnej turystyki województwa śląskiego w Nadrenii Północnej-Westfalii w 2010 roku Guck mal! Schlesien. Nagrodę specjalną natomiast w kategorii produkt zdobyła Kolekcja Mała Rzecz – taśma, fartuszki, poduszki.

Patronat honorowy nad wydarzeniem, które 15 czerwca zagości w Zamku Cieszyn objęli: Minister Gospodarki, Minister Rozwoju Regionalnego, Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Marszałek Województwa Śląskiego, Burmistrz Miasta Cieszyna.Barbara Stelmach-Kubaszczyk 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: