Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Poznaj redakcję OX.PL

Masz temat na artykuł, chcesz zaprosić nas na imprezę? Chciałbyś się podzielić z nami uwagami, pomysłami?
Czekamy na Ciebie w redakcji!


W najbliższą środę zespół redakcyjny Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL czekał będzie na wszystkich czytelników, sympatyków i krytyków OX.PL. - Wszystkie uwagi, pomysły naszych czytelników są analizowane, bo portal tworzą głównie ci którzy nas czytają. - mówi Przemysław Lose, redaktor naczelny portalu, który również będzie obecny podczas dyżuru redakcyjnego.

Czekamy na was w najbliższą środę 21 października w godzinach 15.30 - 17.30 w budynku przy ul. Wałowej 3 w Skoczowie(siedziba firmy Optimal). 

W tym czasie będzie można również odebrać nagrody, za punkty zgromadzone w programie lojalnościowym klubu OX.PL. Zgodnie z regulaminem klubu za każde działanie (skomentowanie artykułu, umieszczenie markera na mapie, wypowiedź na forum, staż etc) zarejestrowany użytkownik otrzymuje punkty, które można wymienić na nagrody.

( Czytaj: “Korzyści z klubu” ) Zarejestrowani użytkownicy co tydzień otrzymują specjalne wydanie newslettera, w którym przygotowujemy konkursy i podajemy informacje, które nie znalazły się jeszcze na łamach portalu. Jakie jeszcze proponujemy korzyści? Sprawdź sam ( Czytaj :” O Klubie”).
Już dziś zostań zarejestrowanym użytkownikiem portalu! ZAREJESTRUJ SIĘ : Kliknij TUTAJ

KOD

 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: