Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pożar na Motelowej

Do pożaru w mieszkaniu przy ul. Motelowej w Cieszynie doszło w minioną sobotę 7 lipca straż pożarną wezwali sąsiedzi, którzy zauważyli dym wydobywający się z jednego z mieszkań na dolnej kondygnacji budynku wielorodzinnego przy ulicy Motelowej w Cieszynie.

5 zastępów straży pożarnej ochotniczej i zawodowej gasiło pożar do którego doszło 7 lipca o godz. 23.10 w budynku mieszkalnym przy ul. Motelowej w Cieszynie. – Strażacy ewakuowali mieszkańców, udzielili tez pomocy poszkodowanemu mężczyźnie. Ugasili pożar następnie uporządkowali zgliszcza, budynek został oddymiony i przewietrzony – mówi Michał Swoboda, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie.


Jeden z mężczyzn- mieszkańców tego bloku chcąc uciec z miejsca zdarzenia wyskoczył przez okno. Spadł z wysokości dwóch metrów. W wyniku obrażeń został przewieziony w stanie ciężkim do szpitala.


W wyniku pożaru zostały zniszczone przedmioty znajdujące się w mieszkaniu. Przypuszczalną przyczyną pożaru w mieszkaniu było zaprószenie ognia przez lokatora. Dochodzenie prowadzi policja.

KOD
 

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: