Powtórzyła wyczyn z soboty

Nicole Konderla, po zajęciu 2. miejsca we wczorajszym konkursie FIS Cup w Szczyrku, również w niedzielę stanęła na podium. Goleszowianka ponownie uplasowała się zaraz za Niemką Julianą Seyfarth.

W Szczyrku, podczas weekendowych zmagań w ramach FIS Cup, bezkonkurencyjna okazała się Juliane Seyfarth, która wróci do Niemiec z dubletem. Reprezentantka naszych zachodnich sąsiadów w niedzielnym konkursie przekroczyła granicę 250 punktów.

Na pozostałych stopniach podium stanęły biało-czerwone. Nicole Konderla, powtórzyła wyczyn z soboty i również dziś zajęła 2. pozycję, a zaraz za nią uplasowała się Kinga Rajda. Goleszowianka pozostaje na czele klasyfikacji generalnej cyklu. W zmaganiach wzięła udział także Paulina Cieślar z Wisły – zawodniczka KS AZS AWF Katowice została sklasyfikowana na 12. miejscu.