Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Powiatowe obchody Dnia Strażaka

W sobotę (20.05) w Ustroniu strażacy świętowali podczas obchodów powiatowych Dnia Strażaka. Fot. MJ
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-05-21 21:27:37
jula: Wg mnie jak i zapewne wielu oglądających te zdjęcia to nie Skoczów lecz Ustroń.Jak zwykle tam gdzie darmowa impreza zawsze Szwed i jeszcze doszedł Kawulok,dobrze się ucztuje za pieniądze podatników,prawda? Wstyd !!!!!!!!!! Szkoda,ze to spotkało tę grupę,która ma duże zaufanie społeczne.
2023-05-22 07:43:19
pół_Sasina_z_Wiślicy: przy tych zakłamanych mętach i smętnych wujach bambiki to elita kulturalna i intelektualna - panie Szwed, mam do pana pytanie, ile i komu pan z naszych podatków porozdawał w swoim okręgu wyborczym w ostatnim czasie, i przede wszystkim za co i po co - zapodaje jak umie, na szczerość i elokwencję nie liczę tylko chciałbym to mieć czarno na białym ze źródła - nie liczę też na wstyd z pana strony, za to powiem wprost: to nie tylko prymitywna knajacka żenada, to się musi skończyć prokuratorem, wcześniej czy później panie Szwed
2023-05-22 14:55:44
ciotka matylda: Widzę,ze wice minister Szwed ubogacił uroczystość. Czy przywiozl jakieś czeki przekupne dla strażaków? Jeśli nie to widać rozdał juz wszystko. Dlaczego ? Polecam wyniki śledztwa dziennikarsko link do artykułu: https://oko.press/szwed-dotacje-seniorzy ".....minister Szwed rozdał 1,8 mln zł na seniorów w swoim okręgu wyborczym Dzień przed publikacją wyników konkursu Aktywni+ ministerstwo rodziny zmienia regulamin. Dzięki temu wiceminister Stanisław Szwed może wedle własnego uznania rozdać aż jedną czwartą pieniędzy. Strumień dotacji płynie do jego okręgu wyborczego"
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: