Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Powiatowe Mistrzostwa w tenisie stołowym

W czwartek 19 stycznia w Chybiu rozegrano Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych.
W grach indywidualnych uczestniczyło po trzech reprezentantów danej szkoły, w którzy otrzymywali określoną ilość punktów za zajęte miejsce. O miejscu drużyny decydowała łączna suma punktów trzech zawodników. Stawką zawodów były trzy miejsca w finale rejonowym.
I tak w rywalizacji chłopców zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Dzięgielowie, która wyprzedziła ekipy ze Szkoły Podstawowej w Zebrzydowicach oraz Szkoły Podstawowej w Dębowcu.
Wśród dziewcząt najlepsze były zawodniczki Szkoły Podstawowej nr 1 w Chybiu. Drugie miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 6 w Ustroniu, a trzecie Szkole Podstawowej w Bażanowicach.

Dwa dni wcześniej, tj. we wtorek w Chybiu rywalizowali gimnazjaliści. Tu awans do finału rejonowego uzyskały zawodniczki Gimnazjum w Chybiu, Gimnazjum w Goleszowie i Gimnazjum nr 1 w Ustroniu oraz zawodnicy Gimnazjum nr 4 w Skoczowie, Gimnazjum w Mnichu oraz Gimnazjum w Zebrzydowicach.

Wyniki:


Gimnazja - Dziewczęta (17.01.2006)

Klasyfikacja indywidualna
1. Anna Sedlaczek (Gim. Chybie) - 32 pkt.
2. Dominika Kozik (Gim-1 Ustroń) - 29 pkt.
3. Agnieszka Frydel (Gim-1 Ustroń) - 27 pkt.
4. Dorota Woźnik (Gim. Goleszów) - 26 pkt.
5. Weronika Gałuszka (Gim. Goleszów) - 25 pkt.
6. Marzena Firganek (Gim. Chybie) - 24 pkt.
7. Kinga Kapek (Gim. Chybie) - 23 pkt.
8. Wioleta Duda (Gim. Pierściec) - 22 pkt.
9. Daria Boruta (Gim. Pierściec) - 21 pkt.
10. Aneta Klimowska (Gim. Dębowiec) - 20 pkt.
11. Ewelina Pietrzyk (Gim. Pierściec) - 19 pkt.
12. Wioletta Porębska (Gim. Dębowiec) - 18 pkt.
13. Joanna Krzok (Gim. Goleszów) - 17 pkt.
14. Martyna Pisarek (Gim. Strumień) - 16 pkt.
15. Marcelina Pisarek (Gim. Strumień) - 15 pkt.
16. Agnieszka Gajda (Gim. Zebrzydowice) - 14 pkt.
17-24. Angelika Grzybek (Gim. Dębowiec) - 9 pkt.
17-24. Ksenia Rucka (Gim. Kończyce Wielkie) - 9 pkt.
17-24. Anna Pisiut (Gim. Kończyce Wielkie) - 9 pkt.
17-24. Wioletta Majętny (Gim. Kończyce Wielkie) - 9 pkt.
17-24. Magdalena Krzyżanowska (Gim. Strumień) - 9 pkt.
17-24. Aleksandra Niemczyk (Gim-1 Ustroń) - 9 pkt.
17-24. Agnieszka Kłopeć (Gim. Zebrzydowice) - 9 pkt.
17-24. Katarzyna Żelazowska (Gim. Zebrzydowice) - 9 pkt.

Klasyfikacja drużynowa
1. Gimnazjum Chybie - 79 pkt.
2. Gimnazjum Goleszów - 68 pkt.
3. Gimnazjun nr 1 Ustroń - 65 pkt.
4. Gimnazjum Pierściec - 62 pkt.
5. Gimnazjum Dębowiec - 47 pkt.
6. Gimnnazju Strumień - 40 pkt.
7. Gimnazjum Zebrzydowice - 32 pkt.
8. Gimnazjum Kończyce Wielkie - 27 pkt.


Gimnazja - Chłopcy (17.01.2006)

Klasyfikacja Indywidualna
1. Paweł Hadyna (Gim-4 Skoczów) - 32 pkt.
2. Adam Rakoczy (Gim. Mnich) - 29 pkt.
3. Łukasz Kajstura (Gim. Mnich) - 27 pkt.
4. Łukasz Wantuła (Gim-4 Skoczów) - 26 pkt.
5. Mateusz Bogacz (Gim-4 Skoczów) - 25 pkt.
6. Szymon Lanc (Gim-3 Cieszyn) - 24 pkt.
7. Grzegorz Matuszek (Gim-1 Ustroń) - 23 pkt.
8. Tadeusz Brzezina (Gim. Zebrzydowice) - 22 pkt.
9. Patrycjusz Gruca (Gim. Wisła) - 21 pkt.
10. Bartłomiej Baran (Gim-3 Cieszyn) - 20 pkt.
11. Damian Herzyk (Gim. Brenna) - 19 pkt.
12. Roman Skierniewski (Gim. Wisła) - 18 pkt.
13. Rafał Kukuczka (Gim. Zebrzydowice) - 17 pkt.
14. Piotr Balcar (Gim-1 Ustroń) - 16 pkt.
15. Dawid Piguła (Gim. Zebrzydowice) - 15 pkt.
16. Rafał Jojko (Gim. Strumień) - 14 pkt.
17-24. Tomasz Kawik (Gim. Brenna) - 9 pkt.
17-24. Piotr Ścibisz (Gim. Mnich) - 9 pkt.
17-24. Bartosz Woźniak (Gim. Dębowiec) - 9 pkt.
17-24. Michał Dorulok (Gim. Goleszów) - 9 pkt.
17-24. Piotr Ciemała (Gim. Hażlach) - 9 pkt.
17-24. Sebastian Karzełek (Gim. Strumień) - 9 pkt.
17-24. Mateusz Ćwięczek (Gim. Strumień) - 9 pkt.
17-24. Adam Pilch (Gim. Wisła) - 9 pkt.
25-32. Michał Kłósko (Gim. Brenna) - 4 pkt.
25-32. Sebastian Gierczyński (Gim-3 Cieszyn) - 4 pkt.
25-32. Grzegorz Ihas (Gim. Dębowiec) - 4 pkt.
25-32. Szymon Wojnar (Gim. Dębowiec) - 4 pkt.
25-32. Maciej Nowak (Gim. Goleszów) - 4 pkt.
25-32. Rafał Franek (Gim. Goleszów) - 4 pkt.
25-32. Tomasz Siekierka (Gim. Hażlach) - 4 pkt.
25-32. Arkadiusz Pilch (Gim-1 Ustroń) - 4 pkt.
33. Marcin Michałek (Gim. Hażlach) - 1 pkt.

Klasyfikacja drużynowa
1. Gimnazjum nr 4 Skoczów - 84 pkt.
2. Gimnazjum Mnich - 65 pkt.
3. Gimnazjum Zebrzydowice - 54 pkt.
4. Gimnazjum nr 3 Cieszyn - 48 pkt.
5. Gimnazjum Wisła - 48 pkt.
6. Gimnazjum nr 1 Ustroń - 43 pkt.
7. Gimnazjum Brenna - 32 pkt.
8. Gimnazjum Strumień - 17 pkt.
9. Gimnazjum Dębowiec - 17 pkt.
10. Gimnazjum Goleszów - 17 pkt.
11. Gimnazjum Hażlach - 14 pkt.


Szkoły Podstawowe - Dziewczęta (19.01.2006)

Klasyfikacja indywidualna
1. Daria Dawiec (SP-1 Chybie) - 32 pkt.
2. Joanna Surma (SP-1 Chybie) - 29 pkt.
3. Gabriela Legierska (SP Bażanowice) - 27 pkt.
4. Joanna Łupieżowiec (SP-6 Ustroń) - 26 pkt.
5. Agnieszka Firganek (SP-1 Chybie) - 25 pkt.
6. Patrycja Przybyła (SP-6 Cieszyn) - 24 pkt.
7. Klaudia Brańczyk (SP Bażanowice) - 23 pkt.
8. Barbara Siekierka (SP Simoradz) - 22 pkt.
9. Weronika Raszka (SP-2 Wisła) - 21 pkt.
10. Joanna Puzoń (SP-6 Ustroń) - 20 pkt.
11. Dorota Staniek (SP-1 Skoczów) - 19 pkt.
12. Anna Cieślar (SP Drogomyśl) - 18 pkt.
13. Izabela Haratyk (SP-6 Ustroń) - 17 pkt.
14. Ewelina Chraścina (SP-1 Brenna) - 16 pkt.
15. Beata Cieślar (SP-2 Wisła) - 15 pkt.
16. Daniela Granica (SP-6 Cieszyn) - 14 pkt.
17-24. Agnieszka Ćmiel (SP-6 Cieszyn) - 9 pkt.
17-24. Katarzyna Siekierka (SP Simoradz) - 9 pkt.
17-24. Paulina Smolik (SP Bażanowice) - 9 pkt.
17-24. Dagmara Boruta (SP Pogwizdów) - 9 pkt.
17-24. Aleksandra Byrtek (SP Pogwizdów) - 9 pkt.
17-24. Aleksandra Sikora (SP-1 Skoczów) - 9 pkt.
17-24. Arleta Śmieszek (SP Drogomyśl) - 9 pkt.
17-24. Aleksandra Byrt (SP-2 Wisła) - 9 pkt.
25-29. Sabina Greń (SP-1 Brenna) - 4 pkt.
25-29. Aleksandra Tesarczyk (SP-1 Brenna) - 4 pkt.
25-29. Sara Wodyk (SP Pogwizdów) - 4 pkt.
25-29. Natalia Krzempek (SP-1 Skoczów) - 4 pkt.
25-29. Lena Smolarek (SP Drogomyśl) - 4 pkt.

Klasyfikacja drużynowa
1. Szkoła Podstawowa nr 1 Chybie - 86 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 6 Ustroń - 63 pkt.
3. Szkoła Podstawowa Bażanowice - 59 pkt.
4. Szkoła Podstawowa nr 6 Cieszyn - 47 pkt.
5. Szkoła Podstawowa nr 2 Wisła - 45 pkt.
6. Szkoła Podstawowa nr 1 Skoczów - 32 pkt.
7. Szkoła Podstawowa Simoradz - 31 pkt.
8. Szkoła Podstawowa Drogomyśl - 31 pkt.
9. Szkoła Podstawowa Brenna - 24 pkt.
10. Szkoła Podstawowa Pogwizdów - 22 pkt.


Szkoły Podstawowe - Chłopcy (19.01.2006)

Klasyfikacja indywidualna
1. Kacper Wałga (SP-4 Cieszyn) - 32 pkt.
2. Michał Król (SP-1 Chybie) - 29 pkt.
3. Krzysztof Kałuża (SP Dębowiec) - 27 pkt.
4. Wojciech Łosiński (SP Zebrzydowice) - 26 pkt.
5. Rafał Ganiek (SP Dzięgielów) - 25 pkt.
6. Jakub Pierwoła (SP-6 Pierściec) - 24 pkt.
7. Jakub Pustówka (SP Dzięgielów) - 23 pkt.
8. Adam Burczak (SP-2 Ustroń) - 22 pkt.
9. Sebastian Ganiek (SP Dzięgielów) - 21 pkt.
10. Dawid Adamus (SP Zebrzydowice) - 20 pkt.
11. Sławomir Bednarczyk (SP Zebrzydowice) - 19 pkt.
12. Grzegorz Niemiec (SP Dębowiec) - 18 pkt.
13. Oskar Pilch (SP-5 Wisła) - 17 pkt.
14. Paweł Pisarek (SP-1 Chybie) - 16 pkt.
15. Piotr Obracaj (SP Hażlach) - 15 pkt.
16. Przemysław Ferfecki (SP-2 Brenna) - 14 pkt.

Klasyfikacja zespołowa
1. Szkoła Podstawowa Dzięgielów - 69 pkt.
2. Szkoła Podstawowa Zebrzydowice - 65 pkt.
3. Szkoła Podstawowa Dębowiec - 54 pkt.
4. Szkoła Podstawowa nr 1 Chybie - 49 pkt.
5. Szkoła Podstawowa nr 4 Cieszyn - 45 pkt.
6. Szkoła Podstawowa nr 6 Pierściec - 37 pkt.
7. Szkoła Podstawowa nr 5 Wisła - 35 pkt.
8. Szkoła Podstawowa nr 2 Ustroń - 30 pkt.
9. Szkoła Podstawowa Hażlach - 28 pkt.
10. Szkoła Podstawowa nr 2 Brenna - 22 pkt.
11. Szkoła Podstawowa Pruchna - 19 pkt.
źródło: SRiWR "OLZA"
dodał: AK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: