Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Powiat cieszyński samorządem równych szans

W miniony czwartek w Zakopanem odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie „Samorząd równych szans 2010” gdzie wicestarosta Mieczysław Szczurek wraz z dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Kazimierą Kawulok odebrali nagrodę dla naszego powiatu.

Rada Nagrody przyznała powiatowi cieszyńskiemu wyróżnienie i tytuł „Samorząd równych szans 2010” za zgłoszony do konkursu przez PCPR w Cieszynie projekt pn.: „Przeciwdziałanie marginalizacji oraz kompleksowe rozwiązywanie problemów w obszarze pomocy społecznej w powiecie cieszyńskim”.
Projekt jest skierowany do osób niepełnosprawnych oraz młodzieży w wieku 15 – 25 zagrożonej wykluczeniem społecznym i ma na celu zmniejszenie wykluczenia społecznego i zawodowego klientów pomocy społecznej w powiecie cieszyńskim.

Organizatorem konkursu była Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego. Patronat nad galą konkursu objęła Pani Minister Elżbieta Radziszewska – Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania. W bieżącym roku tytuł „Samorząd równych szans 2010”otrzymało 39 projektów.

Marzena Krzempek

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: