Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Powalone drzewa, zalana droga

W poniedziałek (19.08.2019) przez powiat cieszyński przetoczyły się gwałtowne ulewy i burze. W związku ze zjawiskami atmosferycznymi zalana została między innymi ulica Frysztacka w Cieszynie. Gwałtowne porywy wiatru przewracały drzewa i parkowe donice, a na drogach można było znaleźć sporo przedmiotów, które zwykle znajdują się na balkonach i w ogrodach…

Zgodnie z informacjami, przekazanymi nam przez naszych czytelników, około godziny 18 ulewa przetoczyła się przez Cieszyn. Zalany został m.in. remontowany odcinek ul. Frysztackiej oraz piwnice, zlokalizowanych niedaleko budynków. Na miejscu działały jednostki JRG Cieszyn oraz lokalnych OSP.

O skutkach ulew poinformowali również przedstawiciele cieszyńskiej Straży miejskiej - 19 sierpnia przez Cieszyn przeszła burza, która przyniosła ulewny deszcz. Na efekt burzy nie było trzeba długo czekać. Około godziny 19:00 dyżurny KSM odebrał zgłoszenie o przewróconym drzewie na Cmentarzu Żydowskim. Dyżurny KSM wysłał na miejsce strażników, którzy potwierdzili zgłoszenie. Na miejscu strażnicy stwierdzili, że na terenie cmentarza znajduje się złamane drzewo, które zawisło na murze budynku. Po konsultacji z dyżurnym KSM, strażnicy zabezpieczyli miejsce do czasu przyjazdu Straży Pożarnej, która została wezwana na miejsce i podjęła się usunięcia złamanego drzewa – relacjonuje SM w mediach społecznociowych.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: