Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Powalczą o punkty na Wielkiej Krokwi

Blisko połowa powołanych skoczków na najbliższe zmagania Pucharu Kontynentalnego to zawodnicy Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego. Wśród nich nie brakuje Aleksandra Zniszczoła (na zdj.), który plasuje się na 7. miejscu w klasyfikacji generalnej cyklu.

W Pucharze Świata czeka nas nieco dłuższa przerwa od zmagań, gdyż konkursy w Norwegii zostały odwołane ze względu na tamtejsze obostrzenia, a z to z kolei oznacza, że do zakończenia sezonu pozostały już tylko zawody w Planicy, ale te są zaplanowane na ostatni tydzień marca. Nieco więcej pracy czeka zawodników w Pucharze Kontynentalnym. W najbliższy weekend powalczą o punkty na Wielkiej Krokwi w Zakopanem.

Aż dwunastu reprezentantów Polski wystąpi w nadchodzących zmaganiach, a wśród nich są zawodnicy Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego. W Zakopanem o punkty powalczy m.in. Aleksander Zniszczoł, który jest najwyżej sklasyfikowanym polskim skoczkiem w klasyfikacji generalnej PK. Powołania z WSS otrzymali także Arkadiusz Jojko, Kacper Juroszek, Paweł Wąsek oraz Tomasz Pilch.

Transmisja z obu konkursów w TVP Sport. Początek sobotniej rywalizacji o godz. 16:50, a w niedzielę skoczkowie rozpoczną zawody nieco wcześniej – o godz. 10:30.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: