Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Potrójne złoto młodzików

W Jakuszycach w minionym weekend odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w biegach narciarskich, będące zarazem zawodami o Puchar Prezesa PZN. Udanie startowali reprezentanci cieszyńskiego regionu, przywożąc z Karkonoszy 4 medale, w tym 3 złote i 1 srebrny.

Dwa złote medale indywidualnie zdobył Sławomir Dziedzic, wygrywając bieg stylem dowolnym na dystansie 3 km i 5 km. Na „piątkę” zawodnik NKS Trójwieś Beskidzka, wyprzedził swego kolegę klubowego Sławomira Jałowiczora. Siódmy był Mariusz Michałem, a dziesiąty Henryk Kawulok- obaj z Trójwsi. Startowało 58 zawodników. Na „trójkę” H. Kawulok zajął piątą lokatę, a M. Michałek był dziewiąty. Startowało 60 zawodników.

Nie udał się zbytnio start dziewczętom, które nie zdobyły żadnego medalu. W biegu na 3 km stylem klasycznym V miejsce zajęła Agata Krężelok (MKS Istebna), a Daria Śliwka(KS Wisła) była XIX. Na dystansie 5 km najlepsza była D. Śliwka zajmując IX miejsce. XVI lokatę wywalczyła A. Krężelok. W obu biegach startowało po 51 zawodniczek.
źródło: GZC
dodał: J.K.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: