Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Potrącona przez rowerzystę

Od 27 kwietnia zarejestrowała na naszym terenie 3 wypadki. Kilka osób kierowało pojazdami bez uprawnień i pod wpływem alkoholu. Doszło także do potrącenia pieszej przez.. rowerzystów.

Trwa długi weekend, policjanci podali dzisiaj wstępne raporty z dróg Śląska Cieszyńskiego. Od ubiegłego piątku do wczorajszego wieczoru (3 maja) na drogach zanotowano 3 wypadki drogowe. W miniony piątek, o czym już informowaliśmy, na ul. Głębokiej w Cieszynie doszło do potrącenia starszego małżeństwa. Najprawdopodobniej źle zabezpieczony samochód, sam stoczył się stromą ulicą, ranne zostały dwie osoby.

W sobotę (28.04) w Ochabach doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. W Strumieniu zatrzymano 42-latka, który kierował motorowerem mimo sądowego zakazu. Dodatkowo w jego organizmie krążyły 3 promile alkoholu.
30 kwietnia w poniedziałek zatrzymano kolejnego nietrzeźwego mieszkańca naszego powiatu. 65-letni kierowca miał ponad 3 promile alkoholu we krwi, kierował skuterem w Ustroniu. 1 maja kolejny nietrzeźwy został zatrzymany w Wiśle.

Dzień później 24-latek kierując Audi A4 wypadł z drogi i uderzył w rów. Jak się okazało, mężczyzna nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów, dodatkowo był nietrzeźwy - miał 1,5 promila. W Wiśle zatrzymano kolejnego kierującego z naszego powiatu, miał 3 promile.

3 maja w Ustroniu na Katowickiej doszło do wypadku z udziałem pieszej i rowerzystów. 70-latka wtargnęła na jezdnię bezpośrednio przed nadjeżdżających dwóch rowerzystów. Jeden z kierujących rowerem, mieszkaniec Jastrzębia – Zdroju uderzył w kobietę. Pani z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala, tam też na leczeniu pozostał kierujący rowerem – informuje mł. Asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Także wczoraj w Strumieniu na ul. Młyńskiej zatrzymany został kolejna osoba, która posiadała zakaz kierowania pojazdami. Natomiast w Zebrzydowicach zatrzymali 20-latka, mając 2 promile wsiadł za kółko. Jego jazda skończyła się na przydomowym ogrodzeniu. Jak się okazało, oprócz alkoholu we krwi, posiadał także sądowy zakaz prowadzania pojazdów.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-05-04 18:31:15
romanl: 70-latka wtargnęła na jezdnię bezpośrednio przed dwóch nienadjeżdżających rowerzystów. Nienadjeżdżających!!!!!! Ja nie mogę :))))) a co by było gdyby wpadła pod nadjeżdżających :))))))<br />Katastrofa w ruchu lądowym !!!!!!
2018-05-04 18:53:33
panizpanem: Wczoraj po deszczu rowerzyści byli nadpływający.
2018-05-04 20:53:02
szybkimario: Polska język, trudna język...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: