Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Poszukujemy Dziennikarza! Może to Ty?

Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL poszukuje dziennikarza do zespołu redakcyjnego. OX.PL to portal lokalny, zajmujący się tematyką ważną dla mieszkańców Śląska Cieszyńskiego.

Miejsce pracy: powiat cieszyński

Wymagania:

• swoboda w wypowiadaniu się w języku polskim
• skrupulatność i rzetelności w pracy
• terminowość, wysoka motywacja oraz zaangażowanie
• mile widziane umiejętności i doświadczenie redakcyjne

Oferujemy:
• dobre warunki pracy
• możliwości dużego rozwoju
• pracę wśród kreatywnych zaangażowanych pełnych pasji osób
• elastyczne godziny pracy
• atrakcyjne warunki współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji na adres redakcja@ox.pl. Koniecznie z dopisaną klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Administratorem danych jest OX.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Skoczów 43-430, ul. Wałowa 3. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie redakcji

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-06-26 18:15:12
krzysztof.mm: "Były proboszcz parafii w Koniakowie w Beskidzie Śląskim został uznany za winnego molestowania ministrantów przez Kongregację Nauki Wiary. Tym samym Kościół przyznał rację Krystianowi Legierskiemu, byłemu warszawskiemu radnemu i znanemu działaczowi LGBT, który oskarżył księdza o molestowanie seksualne."
2018-06-26 20:44:08
bronek91: @krzysztof.mm: Sprawa sądowa w tym zakresie lub jedna ze spraw zakończyła się chyba nawet ponad dwa miesiące temu. Pisali o tym nawet w Faktach i Mitach tak samo jak o uzdrowicielu z Ustronia. Powinieneś być obeznany z tego typu prasą, tym bardziej skoro zaczadzony religijnie Bronek jest. Spóźniłeś się, to stara sprawa choć przyznaję, iż faktycznie lokalne media powinny coś o tym wspomnieć.... Niestety miejscowe dziennikarstwo, media czy lokalne portale mają ograniczenia w zakresie poruszania drażliwych tematów. Wiadomo, jest określona ilość źródeł informacji, wszyscy się znają, ludzie czują się zastraszeni ze strony kasty samorządowej i nie tylko, w końcu w urzędzie bydzie kiesik trzeja cosik załatwić, zatem skłonni do współpracy nie zawsze są. Żyć też za cosik trzeja, przeca wszystko kosztuje a ludzie sknerowaci.... Lokalne tuzy biznesu wolą inwestować w kampanie udzielnych im potem polityków a potencjalny target, no raczej nie jest skłonny co do zasady do rozwijania zawiłych procesów myślowych…. Choć pojawiają się chlubne wyjątki…. Jak chodzi o zagadnienia ogólnopaństwowe, ciężko poruszać, z reguły okoliczna ludność swoim zainteresowaniem nie przekracza dziedziny, gminy a zakres powiatu odpowiada już wyższej lidze…. Jeden z problemów regionu stanowi poziom lokalnej elity politycznej, niewiele różni się od wyborców,choć i tu pojawiają się wyjątki… Niestety, ale nadmierne godani prowdy o pewnych instytucjach grozi powszechnym bojkotem z ich strony…..
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: