Porażka piłkarek z Goleszowa

Niespodziewanej porażki doznały piłkarki KS Goleszów w meczu VIII kolejki rozgrywek grupy śląskiej II ligi kobiet. Grające na własnym boisku zawodniczki z Goleszowa pomimo przewagi w polu przegrały z przeciętym zespołem UKS-u Goniec Chorzów 1:3 (1:1), a jedyną bramkę dla podopiecznych Rafała Foltyna strzeliła w 36 minucie gry Magdalena Fijak. W zespole z Goleszowa zawiodła przede wszystkim mająca za sobą występy w I lidze Izabela Czakon, która po prostu przeszła obok gry.

Skład KS Goleszów: Marlena Janeczek - Natalia Niedoba, Joanna Szwala, Aleksandra Kania, Anan Gucwa, Monika Tomica, Izabela Czakon, Urszula Podżorska, Eliza Środowska, Magdalena Fijak, Agnieszka Łomozik.
Po przerwie weszły: Justyna Niedoba, Dominika Kopiec, Sonia Fajer i Małgorzata Ostrowska.