Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Popołudnia dla rodzin w Hażlachu

W piątek (10.07.2020) w Hażlachu odbyło się drugie Familijne Piątkowe Popołudnie. Jest to inicjatywa haźlaskiego GOK, który stara się zachęcić całe rodziny do wspólnych zabaw na świeżym powietrzu. Tym razem dzieci miały szansę poznać bumper balle i zatańczyć zumbę z Kicakiem.

Familijne Piątkowe Popołudnia w Hażlachu będą odbywać się cyklicznie, co piątek, aż do końca wakacji. Organizatorem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu, wstęp i atrakcje są bezpłatne. Na miejscu można spotkać rówieśników oraz gminnego Kicaka, który chętnie pozuje do zdjęć. Za każdym razem przewidziane są atrakcje dla różnych przedziałów wiekowych, gry, zabawy, zajęcia plastyczne, czy ćwiczenia umysłu - Aż do końca wakacji mamy zaplanowane atrakcje na każdy piątek. Co tydzień plan jest inny, a zajęcia są zróżnicowane. Jesteśmy przygotowani zarówno na pogodę, jak i na deszcz. Podczas dobrej pogody spotykamy się pod Domem Przyrodnika, przy złej pogodzie czeka na nas wiata przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Hażlachu. Dziś wyjątkowo w piękny dzień spotykamy się pod zadaszeniem, jednak była nam potrzebna murawa, więc zdecydowaliśmy się zorganizować atrakcje przy boisku – wyjaśniła Cecylia Gasz-Płońska, dyrektor hażlaskiego GOK.

Druga edycja wydarzenia to przede wszystkim zabawa w bumper b – dzieci zostały odpowiednio przeszkolone przed wejściem do gigantycznych piłek, a następnie mogły bawić się dowoli. Osoby, które czekały na swoją kolej, mogły wziąć udział w zajęciach plastycznych i namalować dom dla Kicaka. Następnie wraz z gminną maskotką wszyscy zatańczyli zumbę.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-07-12 05:19:14
Władek na skuterze: Nie ma haźlaskiego Gok ---tylko jest HAŻLASKI Gok redaktorzyno
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: