Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Popisali się ... na boisku

Wandale znów spowodowali zniszczenia w regionie – tym razem ich celem stało się boisko, zlokalizowane przy pogwizdowskich blokach. Na płycie boiska pojawił się naniesiony trudną do usunięcia emulsją napis.

Administracja pogwizdowskiego osiedla stanęła w obliczu konieczności doprowadzenia boiska do stanu używalności, chociaż obecnie, ze względu na pogodę nie jest zbyt często użytkowane. Napis jednak w tym miejscu pozostać nie może  – graffiti, niezależnie od treści, w miejscach, które nie zostały przeznaczone do jego nanoszenia, psuje walory wizualne przestrzeni - Będziemy starać się usunąć ten napis. Niestety, to dodatkowe koszty i praca. Niszczenie wspólnego mienia to działanie nieodpowiedzialne. Poglądy można wyrażać w inny sposób, szanując jednocześnie wspólną przestrzeń – podsumował administrator pogwizdowskiego osiedla.

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-01-04 19:00:57
jasper: "Sytuacja nie powinna miec miejsca, ale rozumiem"- ze posluze sie slynnym cytatem pani Mazurek z PiS.
2021-01-04 19:22:11
św. Patryk.: to zdjęcie będzie niedługo archiwalna pamiątką i świadectwem sprzeciwu wobec bolszewickiej władzy jak podobne z czasów komuny czy stanu wojennego
2021-01-04 19:39:11
Santa_Claus: niszczenie dzieł sztuki i pamiątek historycznych to barbarzyński obyczaj, od Świętego Mikołaja Złoty Pędzel dla artysty/ów - mieszkańcy Pogwizdowa mogą być dumni z wyróżnienia, kot może zostać
2021-01-05 14:13:14
jasper: Zgroza, kilkanascie osob zaszczepionych poza kolejnoscia… I zaczyna sie nagonka kazdego na kazdego. Zamiast sie cieszyc ile tysiecy juz zostalo zaszczepionych. Oto Polska w pigulce, „the polish way of life” . Nawet specjalna komisje powolali. A ile dawek mozna bylo kupic za 70 mln sasinow czy dziesiatki milionow szuminow!!! Zadnej komisji pisbolszewia nie powolala . Cicho sza !
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: