Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ponad 6 mln na remont GOK'u

"Przebudowa i remont budynku socjalno-biurowo-usługowego wraz z adaptacją na Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu" – na ten projekt gmina Chybia otrzymała ponad 6 milionów złotych dofinansowania

W ramach projektu wykonany zostanie remont budynku socjalno-biurowo-usługowego i jego adaptację na Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu. - Projekt polegać będzie na zapewnieniu odpowiedniej infrastruktury do organizacji wydarzeń, projektów artystycznych i kulturalnych a także do uruchomienia dodatkowych zajęć i różnego typu aktywności dla mieszkańców gminy. Realizacja projektu przyczyni się do poprawy stanu technicznego budynku i jakości świadczonych usług publicznych – poinformował UG w Chybiu.

W ramach projektu zaplanowano: renowację ścian zewnętrznych budynku, przywrócenie elewacji do stanu pierwotnego, odtworzenie sali widowiskowej na 120 osób, wymianę instalacji c.o., wymianę instalacji elektrycznej, wykonanie oświetlenia zewnętrznego przy wszystkich wejściach do budynku, przebudowę tarasu zewnętrznego parteru i dostosowanie tarasu na dachu do zajęć plenerowych, montaż kolektorów słonecznych, montaż paneli fotowoltaicznych..

Wartość projektu to 6 861 589,19 zł, zaś samo dofinansowanie wyniesie: 6 254 338,54 zł. Pierwsze prace remontowe planuje się rozpocząć już w przyszłym roku.

(red./mat.pras,)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: