Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ponad 200 dzieci bawiło się w Goleszowie

Sierpień powoli dobiega końca, a lokalne ośrodki kultury podsumowują wakacyjne zajęcia dla najmłodszych. Placówki postawiły głównie na warsztaty, wycieczki i zajęcia sportowe, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Tak też było w Goleszowie.

W wakacyjnych zajęciach zorganizowanych przez goleszowski ośrodek kultury łącznie wzięło udział ponad 200 dzieci. Przez 7 tygodni zorganizowano czas dla 210 podopiecznych. Oprócz pieszych wycieczek po malowniczym Goleszowie oraz gier i zabaw na miejscu na dzieci czekały takie atrakcje jak: wyjazdy do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu, a tam między innymi karmienie saren i jeleni oraz pokazy lotów ptaków drapieżnych, warsztaty w Centrum Edukacji Ekologicznej w Wiśle gdzie dzieci dowiedziały się wiele o naszym ekosystemie, a w szczególności o życiu pszczół, pobyt na pływalni „Delfin” w Skoczowie, seanse filmowe w Kinie „PIAST” w Cieszynie, wizyta w Chlebowej Chacie w Górkach Małych, w której dzieci samodzielnie wykonały masło, upiekły podpłomyki i dowiedziały się jak wyglądała i jak ciężka była kiedyś praca rolników, szalony dzień sportu na goleszowskim „orliku” połączony z pieczeniem kiełbasek - informuje Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie.

Dyrektor Jolanta Warsińska wraz z pracownikami serdecznie dziękuje rodzicom za zaufanie, a dzieciom za wspólnie spędzony czas oraz aktywne uczestnictwo w zajęciach. Organizator dziękuje również wszystkim tym, którzy wsparli Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie w organizacji tegorocznych wakacyjnych zajęć.

 

mat.pras.

 

 

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: