Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pomóżmy Piotrowi odzyskać sprawność!

Diakonia Polska uruchomiła zbiórkę środków na rehabilitację Piotra, dzielnicowego Komisariatu Policji w Ustroniu, który uległ wypadkowi, w rezultacie którego doznał złamania kręgosłupa, urazu głowy i stłuczenia narządów wewnętrznych.

Aspirant sztabowy Piotr Glenc, dzielnicowy Komisariatu Policji w Ustroniu, w maju 2020 roku uległ wypadkowi, w rezultacie którego doznał złamania kręgosłupa, urazu głowy i stłuczenia narządów wewnętrznych. Piotr ma 41 lat, w policji służy od blisko 15 lat, od 10 lat pełni funkcję dzielnicowego Komisariatu Policji w Ustroniu.  - Stoi na straży prawa i pomaga innym w życiowych problemach. Napotykając w swojej służbie rozmaite trudne sytuacje, zawsze stara się nieść pomoc innym, realizując swoje powołanie. Będąc wiernym policyjnej przysiędze służy obywatelom, czuwa nad bezpieczeństwem mieszkańców i ma na uwadze tych, którzy potrzebują wsparcia. Dziś jednak, po ciężkim wypadku, on sam potrzebuje pomocy. – czytamy. Po przeprowadzonej operacji neurochirurdzy określili stan Piotra jako ciężki, stwierdzając m.in. niedowład kończyn dolnych. Przed Piotrem długa i kosztowna rehabilitacja. Koszty rocznej specjalistycznej rehabilitacji i zakupu niezbędnego sprzętu to 150 000,00 PLN.

  • Diakonia Polska uruchomiła zbiórkę środków na ten cel. Ofiary można wpłacać bezpośrednio na konto bankowe: Szczegóły pod tym adresem

 

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: