Polsko-czeski ryk silników. Motocykliści rozpoczęli sezon w Dębowcu
30.05.2026 20:38
Punktualnie o godzinie 10:00 w sobotę 30maja parking przy Urzędzie Gminy w Dębowcu wypełnił się rarytasami motoryzacji, zapachem benzyny i rockową energią. Wójt Gminy Tomasz Branny wraz z lokalnym GOKSiT-em oficjalnie otworzyli sezon motocyklowy „Dębowiec - Bukovec 2026”. Na uczestników i mieszkańców czekało mnóstwo atrakcji: od podziwiania wystawy zabytkowych maszyn, przez zakupy na stoiskach z akcesoriami, aż po widowiskowe konkurencje z nagrodami dla kierowców. Dobrą zabawę podkręcały ostre dźwięki zespołu rockowego OFF Line oraz bogata strefa gastronomiczna. O godzinie 12:00 nastąpił kulminacyjny moment dnia. Setki maszyn ruszyły w widowiskowy, transgraniczny przejazd do czeskiego Bukovca, gdzie motocyklowe święto i integracja na festynie trwały do późnego wieczora. Sezon na pograniczu został otwarty z prawdziwym przytupem! foto MJ
Komentarze
0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów.
Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz
regulamin
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły:
33