Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Policjanci przygotowali młodzieży imprezy na powitanie wiosny

Około dwustu gimnazjalistów wzięło udział w organizowanej przez policję imprezie "Powitanie wiosny na sportowo", która odbyła się w miniony piątek w Cieszynie. Młodzież z trzech szkół gimnazjalnych Dzień Wagarowicza zamiast w szkole, spędziła w hali cieszyńskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie odbył się turniej piłki siatkowej dla chłopców i dziewcząt. W trakcie przerw przeprowadzono konkurs poświęcony bezpieczeństwu. Turniej chłopców wygrała reprezentacja Gimnazjum nr 1. Podobnie było w kategorii dziewcząt.

W Dzień Wagarowicza w Cieszynie odbyło się wiele imprez, które dla młodzieży były alternatywą spędzenia wolnego czasu. Na przykład liceum im. Mikołaja Kopernika zorganizowało dni otwarte, na pływali odbyły się zawody pływackie. Mimo to, policjanci i tak musieli interweniować.

- Idea takich imprez to skupienie jak największej ilości młodzieży wokół szczytnego celu. Pokazanie młodym, że mogą ten dzień spędzić na sportowo. Oczywiście nie da się wyeliminować całkowicie negatywnych przypadków, ale można je zminimalizować - powiedział spirant Ireneusz Brachaczek z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

źródło: naszemiasto.pl
dodał: J.K.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: