Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Policja ogłasza konkurs

„Kochaj życie - nie zostawiaj go na drodze" to konkurs fotograficzny skierowany do uczniów liceum, kół fotograficznych oraz gminnych lub miejskich ośrodków kultury. Na czym polega?

Organizatorami konkursu są Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Kuratorium Oświaty, TVP-3 Oddział w Katowicach oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach.

Jakie są warunku uczestnictwa? Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować fotografię lub ich serię, ukazującą wymyśloną bądź rzeczywistą historię, promującą bezpieczne zachowania w ruchu drogowym. Prace obrazujące skutki zagrożeń i tragedię człowieka, jako uczestnika różnych zdarzeń drogowych, mają na celu zaprezentowanie możliwości oddziaływania fotografią na uczestników ruchu drogowego - informują organizatorzy.

Wszelkie dokumenty związane z uczestnictwem w konkursie dostępne są na stronie cieszyńskiej policji. Prace można wysyłać w terminie 1.04.2019-17.05.2019.

KR/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-03-12 16:39:44
Selma: Mogę przysłać zdjęcia samochodów zaparkowanych na chodnikach albo na skrzyżowaniach? :P Mam ich sporo.
2019-03-13 09:08:33
wyśmienity cwaniaczek: ja mam foto BMW na rejestracjach SJZ , KTÓRA PRZEMIERZA WIŚLANKĘ I SKUTECZNIE POPRAWIA BEZPIECZEŃSTWO I NASTRÓJ KIEROWCY , KTÓRY UWIDZI JOM W LUSTERKU :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją