Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Półfinał na Węgrzech

Udany występ w grze podwójnej zanotowała Sara Husar. Ustronianka podczas turnieju ITF J200 w Székesfehérvár dotarła do 1/2 finału.

Sara Husar w węgierskim Székesfehérvár przystąpiła najpierw do gry pojedynczej, ale nasza tenisistka miała wysoko zawieszoną poprzeczkę już w I rundzie, gdyż na jej drodze stanęła turniejowa „2”. Ustronianka stoczyła z Julią Paštikovą trzysetową batalię, ale ostatecznie z wygranej radowała się reprezentantka Czech.

Zawodniczka KT Kubala Ustroń rywalizowała na Węgrzech także w deblu, w którym wystąpiła u boku Jessiki Laury Pabisiak. Biało-czerwone bez większych problemów awansowały do ćwierćfinału, gdzie sprawiły miłą niespodziankę, pokonując Czeszki rozstawione z „4”. Zwycięska passa Polek dobiegła końca w półfinale, w którym ugrały dwa gemy w starciu z czesko-słowacką parą.

ITF J200 Székesfehérvár, gra pojedyncza:

  • I runda: Sara Husar - Julie Paštiková (CZE) [2] 6:2, 3:6, 6:1

ITF J200 Székesfehérvár, gra podwójna:

  • I runda: Gwendolyn Fedel (GER)/Ofir Manhard (ISR) - Sara Husar/Jessica Laura Pabisiak 3:6, 2:6
  • ćwierćfinał: Sara Husar/Jessica Laura Pabisiak - Tereza Heřmanová (CZE)/Sára Oliveriusová (CZE) [4] 6:3, 5:7, 10:2
  • półfinał: Sara Husar/Jessica Laura Pabisiak - Nikola Farkašová (SVK)/Pavla Švíglerová (CZE) 0:6, 2:6

 

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2025-10-28 18:41:54
Tustela: Brawo Sara,tak trzymać...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: