Pokazała piękno przyrody

Uczennica Paulina Koniarczyk z klasy IV Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wieszczętach (Gmina Jasienica) zajęła drugie miejsce w konkursie fotograficznym "Krajobraz i przyroda województwa śląskiego".

Konkurs o zasięgu wojewódzkim był realizowany ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej ZPKWŚ pn. „Przyroda – lubię, szanuję, obserwuję” dofinansowanej przez WFOŚiGW w Katowicach i adresowany do uczniów klas VII-VIII oraz gimnazjalnych z obszaru województwa śląskiego.

Zadaniem uczestnika było wykonanie fotografii ciekawych miejsc lub obiektów przyrodniczych (np. pomnik przyrody ożywionej lub nieożywionej, drzewo, roślina, zwierzę, skała lub kompleks skalny itp.), znajdujących się na terenie województwa śląskiego. [Pisaliśmy o konkursie: Lubię, sznuję, obserwuję ].

Paulinie w konkursie udało się pokonać ponad 200 uczestników z całego województwa śląskiego, ze szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Zdjęcia wykonane przez uczennicę, mówią o pięknie otaczającej nasz region przyrody. Opiekunem była Dagmara Skowron.

Wyróżnienia udało się zdobyć również młodym fotografom z Istebnej: - Krystynie Martynko (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Istebnej, Opiekun merytoryczny – Ewa Kożdoń-Waligóra) oraz  Jackowi Szpakowi (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Istebnej
Opiekun merytoryczny – Anna Dziewior).

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją