Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pokaż swoją Walentynkę, pokaż swojego Walentego

Dziś najbardziej gorący, czerwony i serduszkowy dzień w całym roku! Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że dziś Walentynki... A pary przeżywają ten dzień w szczególny sposób. Na pewno wielu z was uwieczni ten szczególny dzień na zdjęciach! A my proponujemy Wam galerię walentynkowych par Śląska Cieszyńskiego! Najciekawsze zdjęcie nagrodzimy!

Miasta przygotowały walentynkowe dekoracje, cukiernie i restauracje dwoją się i troją, żeby wprowadzić swoich klientów w walentynkowy klimat. Chcemy pokazać, jak wyglądają Walentynki 2023 na Śląsku Cieszyńskim!

Na adres redakcja@ox.pl przyślijcie swoje zdjęcia z ciekawych miejsc na Śląsku Cieszyńskim, gdzie spędzacie swoje chwile z drugą połówką! Przysłanie zdjęcia, jest jednoczesną zgodną na publikację wizerunku wszystkich osób znajdujących się zna zdjęciu oraz wykorzystaniu zdjęcia w galerii walentynkowej.

Najlepsze i najciekawsze fotografie nagrodzimy podwójnymi biletami na koncert zespołu Lunatyp i Paulina &Tricky Things.

Czekamy na wasze walentynkowe fotografie!

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-02-14 16:19:29
AntyklerForte+: wszystkie te walentynki, halloweeny czy jonasze pasują do ponurackiej i cierpiętniczej tradycji kościoła jak świni krawat, a do tego bezpardonowo odbierają mu monopol na celebrę i rytuały - nie dziwota że co ino któryś z przewielebnych wiązankę puszcza na konkurencję
2023-02-14 17:17:28
Boska Adela: To przykre, że w takim dniu dowiadujemy się o kolejnym przypadku pedofilii - 45-letni ksiądz Jacek W. z Torunia usłyszał zarzut zgwałcenia małoletniego, wykorzystania seksualnego osoby poniżej 15. roku życia, wykorzystywania zależności pomiędzy sobą i ofiarą oraz znęcanie się fizycznego i psychicznego. Jest aresztowany.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: