Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pogratulowali Dyrektor

7 grudnia Ryszard Macura Burmistrz Miasta Cieszyna i Paweł Szajor Dyrektor Centrum Usług Wspólnych odwiedzili Przedszkole nr 20, by złożyć na ręce dyrekcji placówki - Pani Małgorzaty Kędzior gratulacje i życzenia dalszych sukcesów, które często stają się wyrazem wdzięczności ze strony podopiecznych przedszkola oraz ich rodziców.

- Bardzo się cieszę i gratuluję Pani tego jednego z najpiękniejszych wyróżnień, kiedy ci, dla których Pani pracuje – myślę o podopiecznych, ale także o rodzicach - mówią „to jest wyjątkowy nauczyciel, wyjątkowy dyrektor” – podkreślał Burmistrz Cieszyna.

Podczas kongresu „Edukacja i Rozwój" zorganizowanego w Warszawie w dniach 19-20 października 2017 r. przez wydawnictwo Wolters Kluwer S.A, czasopisma „Dyrektor Szkoły" oraz „Przed Szkołą" ogłoszono wyniki IV edycji konkursu „Super Dyrektor Szkoły", „Super Dyrektor Przedszkola".

Celem Konkursu „Super Dyrektor Szkoły", „Super Dyrektor Przedszkola" jest ukazanie ludzi kreatywnych, którzy w swojej pracy łączą profesjonalizm z poszukiwaniem nowych pomysłów i z wielką pasją dbają o rozwój placówek oraz wprowadzają nowe rozwiązania pedagogiczne i organizacyjne. Tworzą przyjazną atmosferę, która sprzyja edukacji i buduje odpowiedzialność za osiągnięcia ucznia.
Warto podkreślić, że już sam fakt zgłoszenia do konkursu jest ogromnym wyróżnieniem. - Jest też wyrazem uznania dla osiągnięć zgłoszonych osób w budowaniu placówki jako organizacji uczącej się, zintegrowanej wokół wspólnej wizji, stosującej jasne standardy pracy oraz tworzącej przyjazną atmosferę, która sprzyja dobrej edukacji. Placówki otwartej na środowisko, dbającej o relacje z rodzicami oraz bliższym i dalszym otoczeniem. Na zgłoszenia właśnie takich osób czekaliśmy. Serdecznie gratulujemy – podkreśla wydawnictwo Wolters Kluwer S.A, organizator ogólnopolskiego konkursu o tytuł „Super Dyrektora Szkoły" i „Super Dyrektora Przedszkola".

Do konkursu została zgłoszona również Pani Małgorzata Kędzior, Dyrektor Przedszkola nr 20 w Cieszynie.

Kandydatów na „Super Dyrektora Szkoły" i „Super Dyrektora Przedszkola" zgłaszają pracownicy szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych, uczniowie, rodzice, a także pracownicy organów prowadzących, kuratorium oświaty, organizacji i instytucji współpracujących ze szkołą.

mat.pras.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-12-08 12:48:40
mako: Gratulacje.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją