Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pogorskie Kolędowanie jeszcze trwa

Po raz pierwszy, wyłącznie on-line i po raz pierwszy z wirtualną zbiórką. W Pogórzu odbyło się IX Pogorskie Kolędowanie. Dochód z koncertu przeznaczony na koncentratory tlenu dla chorych wyniósł ponad 7 tys. zł, ale zbiórka wciąż trwa.

Tego jeszcze nie było! Kolędowaliśmy dla pustego kościoła, ale pełnego szczodrych serc on-line. Choć wiedzieliśmy, ze koncert on-line to wyzwanie, to udało się jej podjąć i przekroczyć kolejny rekord w zbieraniu funduszy na rzecz wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego, która działa przy pogórskiej parafii. Tym razem postawiliśmy na koncentratory tlenu dla ludzi chorych i leżących – mówi Dariusz Kupka pomysłodawca kolędowania.
Podczas koncertu okazało się, że nie tylko borą w nim udział mieszkańcy Pogórza i okolic. Koncert dotarł dzięki sieci na inne kontynenty. - Okazało się, że słuchali nas w Australii, Ameryce i w wielu zakątkach Europy. Przekroczyliśmy granicę, choć nie było obecnych ludzi w kościele, byli z nami choć dzieliła nas ogromna odległość – dodaje Michał Augul, współorganizator koncertu.
Podczas tego wydarzenia przez cały czas można było wpłacać datki na rzecz zakupu sprzętu dla wypożyczalni, poprzez system donate wyniki zbiórki były widoczne podczas transmisji. Równolegle trwała i trwa nadal zbiórka na portalu Zrzutka.pl. Będzie można ten cel wesprzeć jeszcze do 6 stycznia. TUTAJ.

Kto nie mógł uczestniczyć w transmisji, koncert może zobaczyć na łamach naszego portalu.

 

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: